Rabkon Rabkon 2006

Rabkon 2006 odbędzie się w dniach 12-15 października (czwartek-niedziela), oczywiście we wspaniałym schronisku na Maciejowej.

Jak zwykle przygotowaliśmy dla Was wiele atrakcji- turnieje gier karcianych i planszowych (jak ktoś ma SimWiochę, proszony jest o przywiezienie), sławny doroczny turniej gry w kości (hosted by Blaze, ofkorz), konkurs na najciekawsze przebranie, prawdopodobnie pokazowa bitwa Warhammer Fantasy Battle, konkurs na najlepsze ilustracje do SimWiochy. Wszystkie konkursy ze wspaniałymi i cennymi nagrodami sponsorowanymi przez Urząd Miasta w Rabce-Zdroju.

Pamiętajcie także, że Rabkon jest urodzinowym konwentem Charlesa, i z całą pewnościa znajdzie się na nim miejsce dla uroczystych Obchodów Charlesa.

Nie można zapomnieć o dwóch proponowanych LARPach. Tegoroczna gra główna (sobota-niedziela) nosi tytuł "Downfall" i przygotowana została dla odmiany przez tandem Nizolek & Blaze. Toczyć się ona będzie w barwnym świecie Firefly, ale nie bójcie się, jeśli nie znacie tej konwencji- opis świata i wstęp do LARPa już możecie znaleźć na naszej stronie, a po postacie oraz dodatkowe informacje zgłaszać się do Nizolka pod podany tam adres.

Drugi LARP ( piątek wieczorem ) nosi tytuł "Zaraza" i przygotowuje go Katla przy pomocy Charlesa. Opis tej gry, i możliwość zgłoszenia pojawi się na stronie na początku września. LARP jest autorski- w realiach wykreowanych specjalnie na jego potrzeby- i jest to gra pełna mroku, intryg, polityki i sztywnych konwenansów. Wymagać ona będzie strojów jak najbardziej barokowych, ponurych, eleganckich, i tak wystawnych, jak to tylko możliwe- gdyż wiekszość osób wcieli się w role snobistycznych i zblejzowanych (chciałam powiedzieć- zblazowanych) arystokratów. Najważniejsza informacja, jaką teraz warto przekazać to taka, że z pewnych powodów wszystkie postacie będą musiały mieć zasłonięte twarze. Chętni do wzięcia udziału w grze zobowiązani są przywieźć ze sobą woal zasłaniający twarz, najchętniej cienki materiał otaczający całą głowę- przez który można jednak widzieć, co dzieje sie wokoło, lub maskę z otworami na oczy.

Po postacie do Gry Głównej zgłaszać się należy do Niziołka, do mnie natomiast proszę zgłaszać mailowo samą deklarację udziału w tegorocznym Rabkonie ( i w grze pt. "Zaraza"). Nie odpowiadam na żadne pytania związane z grą główna, ale na wszystkie inne- chętnie. Mój adres, niezmiennie-
delirium@autograf.pl

O cenach noclegów i koszcie akredytacji będziemy Was informować, ale nie powinny sie one różnic od tych z roku poprzedniego.

Zapraszam :)

Katla.
Katla

wróć do listy wiadomości »