Rabkon ....Witajcie!

Tegoroczny, siódmy już Rabkon odbędzie się w dniach 09-12.09.2004, czyli od czwartku do niedzieli. Cóż za niespodzianka!!!

W sobotę i niedzielę będzie się toczyła Gra Główna zatytułowana znacząco: "...O rękę księżniczki", osadzona w realiach klasycznego świata fantasy, znanego z zeszłego roku.

Tylko wcześniejsze zgłoszenia mailowe pod adresem Katli : delirium@autograf.pl gwarantują otrzymanie postaci!!! Niedobitki będą musiały się zadowolić nędznymi resztkami bez radykalnego wpływu na wysublimowaną intrygę :>
W planach konwentowych znajdują się także uroczyste obchody starego Czarlsa./ zgodnie z ruchem wskazówek zegara :) / ....trzeci turniej gry w kości. /hosted by Blaze../....oraz wspólne muzykowanie przy ognisku....

Koszt konwentu to 10 zl - akredytacja.....oraz: nocleg: w schronisku 15 zl za noc, a na polu namiotowym 5zl za namiot plus 5 zl za osobę, za jeden nocleg. (uff...rozumiecie coś z tego?).
W cenę wliczony jest dostęp do łazienki z prysznicem.

Miejsca w schronisku lepiej rezerwować. ¯eby ceny były takie jak wyżej napisałyśmy, należy się powołać na Rabkon, bo są to ceny ulgowe, wynegocjowane specjalnie dla Was!
W schronisku można dostać też pyszne , ciepłe jedzonko- na przykład naleśniczki lub pierogi, lub bigos, lub jajecznicę. Numer telefonu do schroniska to : 018 4475729..... Mapka okolic Maciejowej i info o schronisku dostępne są na niezłej stronie : www.maciejowa.com

Busy z Krakowa do Rabki odjeżdżają z dwóch miejsc . Z ulicy Warszawskiej / plac przed Politechniką/ i z płyty przed dworcem PKP, codziennie od rana do okolic godziny 19stej.

Jak już dojedziecie do Rabki, pytajcie tubylców o drogę na Nowy ¦wiat i ulicę Polną, lub po prostu o szlak na Maciejową. W razie kłopotów, zagubienia się po drodze, i innych wątpliwości egzystencjalnych, dzwoñcie do Czarlsa, który będzie od czwartku na Maciejowej!! i w razie potrzeby z pewnością Wam pomoże :) / 0607706322 /...

Nie trzeba tu przypominać, że klimat Maciejowej jest niepowtarzalny, więc przybycie na konwent to doświadczenie praktycznie bezcenne. Do zobaczenia niebawem..!
Czarls & Katla

wróć do listy wiadomości »