Rabkon RABKON 2008- info

Tegoroczny, jedenasty bodajże Rabkon odbędzie się w dniach 11-14 września, jak zwykle w malowniczym schronisku na Maciejowej. Cena noclegu to 18 złotych, można je rezerwować na Maciejowej, z tym że dostajemy sygnały, ze coś tam jest nie tak z telefonem, będziemy interweniować, info o wynikach interwencji pojawi się na stronie. Jak już pisałam na księdze gości, zmarła pani Hania od szarlotki, więc rodzina mieszkająca na Maciejowej będzie się niedługo wyprowadzać, bo nie ma kto się tym wszystkim zajmować. Strona kuleje, telefonu nikt nie odbiera. Ale jeszcze podczas Rabkonu będzie ich można spotkać. Mam nadzieje ze logistycznie tez się jakos uda ten Rabkon dopiąć. Drugi problem to taki, ze tym razem pani Burmistrz Rabki nas nie dofinansuje, wiec znów będzie zgrzebnie i bez nagród. Tzn. nagrodami będą sława i chwała!!!

Ale zacheta, co? :>

Jeśli chodzi o gry, oprocz Games Roomu planowana jest Gra Glowna w konwencji Sapkowsko-wiedzminskiej i poniekąd bajkowej (o tym jaka przerazajaca prawda stoi za gładkimi opowieściami z niektórych bajek), która przygotowuja Charles i Niziolek, oboje obecnie przebywający w malowniczym Loooe w Kornwalii (nie wykluczam, ze pisze się to jakos inaczej). Charles (czarles@tlen.pl) i Niziolek (pannekromanta@yahoo.com) . Do tychże osob należy się zgłaszać z zapytaniami, prosbami, zapisywac się na role, itp. Gra ma się zaczac w piątek wieczorem i trwac tez cala sobote, a może tez kawalek niedzieli. Przewidziane sa role dla osob które dotra dopiero w sobote.

Do mnie proszę NIE kierowac zapytan i prosb, chyba ze w ostateczności, ponieważ nie za bardzo mam czas odpisywac, niewiele wiem, a mój udzial w tegorocznym Rabkonie stoi w ogole pod znakiem zapytania.

Niemniej będę z Wami duchemJ

Pozdrawiam, and zapraszam na Rabkon!
Prosze tez o przekazanie tej informacji dalej:)
Katla

wróć do listy wiadomości »