Rabkon Rabkon 2007

Rabkon 2007 odbędzie się w dniach 11-14 października (czwartek-niedziela), oczywiście w jedynym, boskim, kultowym schronisku na Maciejowej.

Możecie liczyć na dwie wspaniałe gry terenowe- w tym Grę Główną, osadzoną w klimatach klasycznego, oldskulowego fantasy, kipiącą od magii i po brzegi wypełnioną księżniczkami w opałach; oraz mrocznego LARPa, który odbędzie sie w nocy z piątku na sobotę, i usatysfakcjonuje wszystkich tych, którzy pragną mocniejszych wrażeñ.

Nie obejdzie się bez emocjonującego, dorocznego turnieju Gry w Kości, rzecz jasna z wartościowymi nagrodami czekającymi na zwycięzców, a gry planszowe i karciane będą dostępne przez cały czas trwania imprezy.

Planowany jest tez radykalny w swych zasadach konkurs na najlepsze zdjęcie z Rabkonu 2007- każdy fotograf może wysłać do nas po zakoñczeniu konwentu tylko jedno zdjęcie. Chcielibyśmy sprzeciwić sie fali sześćsetsiedemdziesięciopięciozdjęciowych relacji z dwudniowych konwentów. Relacji z których nie wynika nic poza znudzeniem. Konkursowe fotografie znajdą się na stronie Rabkonu, a wybrana przez profesjonalne jury fotka- zostanie nagrodzona.

Pamiętajcie także, że Rabkon był, jest i nadal pozostanie urodzinowym konwentem Charlesa, i z całą pewnością znajdzie się na nim miejsce dla uroczystych Obchodów Charlesa. Innymi słowy- bez prezentu dla Charlesa - WYNOCHA!!!

(podpowiedź: mogą być kredeczki.)

Na koniec parę truizmów. Podczas Rabkonu liczyć można na doskonały nastrój, doskonałą pogodę (w górach każda pogoda jest na swój sposób doskonała!) i prawdopodobnie dużą, wielokrotnie większą niż kiedykolwiek wcześniej dawkę muzyki.

Serdecznie zapraszamy tych, którzy odwiedzali nas wielokrotnie, a także osoby, które do tej pory z Rabkonami, a może nawet z RPG nie miały jeszcze nic wspólnego.

Szczegóły dotyczące LARPów pojawią się na niniejszej stronie w połowie września, ale chętni do udziału w Grze Głównej mogą się już deklarować pisząc na adres delirium@autograf.pl.

Jeśli chodzi o warunki finansowe, prawdopodobnie nie będzie żadnych zmian w stosunku do ubiegłego roku.

Akredytacja wynosi 10 złotych (plakietka, informator, materiały do gier). Nocleg w schronisku na Maciejowej to 17 złotych za noc (zniżka Rabkonowa). Aby zanocowac w schronisku należy jak najszybciej zadzwonić na Maciejową, pod numer 018 4475729, podać hasło Rabkon i zarezerwować miejsce (ilość miejsc jest ograniczona). W cenę noclegu wliczony jest prysznic i dostęp do łazienki.

Obok schroniska znajduje się także pole namiotowe- znacznie tañsze, ale pamiętajcie, że październikowe noce bywają chłodne.

Do zobaczenia!
Katla

wróć do listy wiadomości »