Rabkon

Witajcie!

Rabkon to ekstremalny konwent miłośników RPG. Impreza odbywa się rokrocznie po wakacjach w okolicach schroniska na hali Maciejowej (Rabka Zdrój). Najbliższe już po wakacjach 2009. Serdecznie zapraszamy. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o historii Rabkonu, zobacz wspomnienia.Archiwalne:

 • Wiadomość ze schroniska  (2008)
  Przez dwa dni mieliśmy uszkodzony telefon, ale już działa normalnie. Zdarza się także, że z powodu dużego ruchu przy okienku nie jesteśmy w stanie odebrać telefonu (zwłaszcza około godziny 13:00). W związku z tym najlepiej dzwonić między 16:00 a 22:00. Czekamy na telefony (018 447 57 29) i maile (schronisko@maciejowa.pl).

 • RABKON 2008- info  (2008)
  Tegoroczny, jedenasty bodajże Rabkon odbędzie się w dniach 11-14 września, jak zwykle w malowniczym schronisku na Maciejowej. Cena noclegu to 18 złotych, można je rezerwować na Maciejowej, z tym że dostajemy sygnały, ze coś tam jest nie tak z telefonem, będziemy interweniować, info o wynikach interwencji pojawi się na stronie. Jak już pisałam na księdze gości, zmarła pani Hania od szarlotki, więc rodzina mieszkająca na Maciejowej będzie się niedługo wyprowadzać, bo nie ma kto się tym wszystkim zajmować. Strona kuleje, telefonu nikt nie odbiera. Ale jeszcze podczas Rabkonu będzie ich można spotkać.
  czytaj »
 • ...hej..hop:)  (2008)
  ...Kolejny Rabkon już niebawem... więc szykujcie plecaczki... trenujcie mięśnie przed wspinaczką... i módlcie się o piekną pogodę :)
  W tym roku Rabkonujemy wreszcie zgodnie z tradycją.. czyli od 11-14 września 2008... w oswojonym miejscu.. czyli Schronisku na Maciejowej górze...
  czytaj »
 • Konkurs na najlepszą fotografię z Maciejowej  (2007)
  Rabkon już się zakoñczył, ale konkurs na najlepszą fotografię Rabkonu 2007 nadal trwa! Każdy fotograf może przesłać tylko jedno zdjęcie. Adres na który należy przesłać zdjęcie to akszylee@hotmail.com. Macie czas do koñca października. Nagrody czekają!

 • Opis LARPa "Kopciuszek" + Tapeta  (2007)
  Pojawił się opis LARPa "Kopciuszek". Zainteresowani powinni zgłaszać się do 7ego października. Szukajcie także Rabkonowego wallpaper'a.

 • Opis LARPa "Jaka róża, taki cierñ"  (2007)
  Co nowego Rabkon szykuje dla Was w tym roku? Między innymi LARPa "Jaka róża, taki cierñ". Czytajcie już teraz, bo tekstu jest dużo ;)

 • Dzięki komu są nagrody?  (2007)
  Oczywiście dzięki sponsorom. Jeszcze raz wsparli nas: Burmistrz Miasta Rabka-Zdrój, Centrum Gier Rebel.pl oraz Księgarnia FanKomiks. Ogromnie dziękujemy. Zachęcamy WAS do wchodzenia na ICH strony, kupowania u nich i okazywania wdzięczności. • Rabkon 2007  (2007)
  Rabkon 2007 odbędzie się w dniach 11-14 października (czwartek-niedziela), oczywiście w jedynym, boskim, kultowym schronisku na Maciejowej.
  czytaj »
 • Sponsorzy  (2006)
  Wielkie podziękowania dla naszych Sponsorów. Dzięki nim Rabkon w tym roku będzie "wypasiony". Podziękujcie IM wchodząc na ich strony.
 • Zasady Downfall  (2006)
  Hellow - krotkie wyjasnienie na temat gry glownej tegorocznego Rabkonu.
  Jak juz wspomniano gra odbywac sie bedzie w realiach swiata z serialu "firefly". Walka natomiast odbywac sie bedzie za pomoca ASG(przynajmniej strzelecka). Co to jest ASG i skad to wziac??
  czytaj »
 • Rabkon 2006  (2006)
  Tegoroczny Rabkon odbędzie się, jak już wiadomo, 12-15 października. Akredytacja wynosi 10 złotych, jest to opłata którą uiszczacie na miejscu, odbierając plakietkę i informator. Nocleg w schronisku na Maciejowej wynosi 17 złotych za noc (zniżka Rabkonowa).
  czytaj »
 • Rabkon 2006  (2006)
  Rabkon 2006 odbędzie się w dniach 12-15 października (czwartek-niedziela), oczywiście we wspaniałym schronisku na Maciejowej.
  czytaj »
 • Informacje techniczne  (2005)
  ...Tylko osobom zgłoszonym gwarantujemy udział w grze. Możecie też dzwonić do schroniska i rezerwować miejsca noclegowe- ich ilość jest ograniczona...
  czytaj »
 • Rabkon 2005 - oficjalne info  (2005)
  Tegoroczny Rabkon odbędzie się w dniach 6-9 października. Główną atrakcją [sobota-niedziela] będzie LARP Changelingowy [by Katla & Charlez] , dziejący się współcześnie, ale oczywiście pojawi się tam sporo nadnaturalnych postaci, więc warto zabrać ze sobą jakiś odjechany strój. W sprawie postaci [jeżeli ktoś chciałby wcześniej współtworzyć i otrzymać swoją rolę] należy się zgłaszać do Katli pod adres delirium@autograf.pl - od pierwszego września.
  czytaj »
 • Rabkon 2005 - Dezinformacja  (2005)
  Zaczynamy powoli przymierzać się do kolejnego Rabkonu. Aby nasze spotkanie było jeszcze bardziej ekstremalne, wstępnie planowane jest na drugą połowę października (najprawdopodobniej 21-23 X).
  czytaj »
 • Strona pojechała do fabryki...  (2004)
  ...gdzie otrzyma nowe funkcjonalności. Część z nich już działa - np. przeniesiona księga gości. Reszta w niedalekiej przyszłości.

 • No i po Rabkonie  (2004)
  Zima zbliża się wielkimi krokami... i kolejny Rabkon trzeba między Bajki włożyć :) Pogoda dopisała, ludzie także. Mam nadzieję, że wszyscy dobrze się bawili.

 • ....Witajcie!  (2004)
  Tegoroczny, siódmy już Rabkon odbędzie się w dniach 09-12.09.2004, czyli od czwartku do niedzieli. Cóż za niespodzianka!!!
  W sobotę i niedzielę będzie się toczyła Gra Główna zatytułowana znacząco: "...O rękę księżniczki", osadzona w realiach klasycznego świata fantasy, znanego z zeszłego roku...
  czytaj »

Stara strona Rabkonu (2002-2004) znajduje się pod adresem: http://www.rabkon.prv.pl/archiwum/